Napisz do nas wiadomość na adres: sprzedaz@entcom.pl lub zadzwoń pod jeden z numerów: +48 660 443 460, +48 32 720 52 86.

Możesz także użyć poniższego formularza:

Aby rozpocząć okres testowy aplikacji WEBtrader prosimy o wypełnienie formularza lub bezpośredni kontakt pod adresem: sprzedaz@entcom.pl lub pod jednym z numerów: +48 660 443 460, +48 32 720 52 86

Informacja prasowa

Elektroniczna platforma zakupowa

WEBtrader - kupujesz, płacisz, zyskujesz?

Najnowszy komunikat Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego z 30 listopada br jednoznacznie pokazuje, że wielkość inwestycji w pierwszych trzech kwartałach wzrosła zaledwie o 0.1% w stosunku do poprzedniego roku. Tymczasem, jak pokazują statystyki, receptą dla firm w czasach kryzysu są nie tyle cięcia, ile optymalizacja kosztów zakupu. Dla przykładu - 22 przedsiębiorstwa, które zdecydowały się wziąć udział w testach platformy zakupowej WEBtrader zaoszczędziły od 17 do 43% w skali miesiąca.

Wyry, 1 grudnia 2011. Do testów zaproszono firmy z różnych branż, którym zapropowano wdrożenie mutlimedialnej platformy WEBtrader, której zadaniem jest optymalizacja tzw. postępowań zakupowych. Efekty eksperymentu przerosły oczekiwania, bowiem każda z firm nie tylko zaosczędziła od kilkunastu do kilkudziesięciu procent, ale wydatnie skróciła czas obsługi tychże postępowań do około 30 minut. - Podczas rozmów z przedsiębiorcami często słyszeliśmy, że niepewność związana ze światowym kryzysem gospodarczym wymusza na nich ograniczenie inwestycji lub cięcia wydatków - zauważa Łukasz Holeczek, dyrektor działu w firmie Enterprise Computing - Tymczasem analizując strukturę ich wydatków zauważyliśmy, że korzystają one platform, które wspomagają tylko i wyłącznie proces negocjacji cenowych.

Platforma zakupowa WEBtrader umożliwia klientom optymalizację postępowań zakupowych, dzięki implementacji dedykowanych modułów zakupowych, na które składają się platformy:

– Tym właśnie różni się WEBtrader od tradycyjnych platform zakupowych, wielowymiarowym podejściem do procesów zakupowych - dodaje Holeczek - dzięki temu firma zwiększa swój przychód, bez koniecznosci ograniczenia wydatków inwestycyjnych. Nasz system wspomaga przedsiębiorstwa od momentu pojawienia się potrzeby zakupowej do momentu zamknięcia negocjacji cenowych.

Więcej informacji na www.webtrader.com.pl

Informacje nt platformy:

WEBtrader to nowoczesne narzędzie generujące oszczędności sięgające nawet kilkudziesięciu procent, w zależności od kupowanych produktów lub usług oraz wielkości przedsiębiorstwa. Autorami systemu są specjaliści z firmy Enterprise Computing, którzy swoje wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa organizacyjnego oraz programowania połączyli w jedynym, uniwersalnym systemie WEBtrader.