Napisz do nas wiadomość na adres: sprzedaz@entcom.pl lub zadzwoń pod jeden z numerów: +48 660 443 460, +48 32 720 52 86.

Możesz także użyć poniższego formularza:

Aby rozpocząć okres testowy aplikacji WEBtrader prosimy o wypełnienie formularza lub bezpośredni kontakt pod adresem: sprzedaz@entcom.pl lub pod jednym z numerów: +48 660 443 460, +48 32 720 52 86

O platformie

System WEBtrader jest jednym z najnowocześniejszych narzędzi e-Procurement na Świecie . WEBtrader jest odpowiedzialnym za wspomaganie procesów zakupowych oraz ich optymalizację na każdym etapie. System został zaprojektowany oraz zbudowany w oparciu o najnowsze technologie dzięki czemu żaden rodzimy produkt nie może się równać z nim pod względami tj. technologia wykonania, łatwość użytkowania, multiplatformowość, mobilność oraz poziom bezpieczeństwa.

System WEBtrader integruje w sobie funkcjonalności najlepszych systemów służących do zarządzania budżetami, obsługi wniosków zakupowych, systemów ERP, CRM oraz narzędzi do bezpośrednich negocjacji cenowych. Dzięki temu oferuje wspomagania procesów zakupowych od etapów planowania po finalizację zamówienia.

Na system WEBtrader składa się wiele specjalistycznych funkcjonalności, z których najważniejsze to:

Zarządzanie budżetami

WEBtrader e-Procurement - więc niż platforma zakupowa Zarządzanie budżetami zakupowymi jeszcze nigdy nie było takie łatwe.

Godziny spędzone nad fakturami zakupowymi oraz arkuszami excelowymi to już przeszłość! WEBtrader całkowicie odmienia sposób zarządzania budżetami zakupowymi.

Jedyne co Ty musisz zrobić to podać wartość budżetu i okres w jakim on obowiązuję, WEBtrader zrobi za Ciebie już całą resztę. Rozliczy wszystkie zrealizowanie zamówienia, za alokuje określone środki pod planowane zamówienia oraz nie dopuści do przekroczenia określonego budżetu.

Ty natomiast dostaniesz przejrzysty i czytelny raport dotyczący określonego budżetu.

Obsługa wniosków zakupowych

WEBtrader e-Procurement - więc niż platforma zakupowa Posiadaj zawsze aktualną informację na temat zapotrzebowania na produkty i usługi wewnątrz Twojego przedsiębiorstwa.

Otrzymujesz dziesiątki maili i telefonów z prośbą o zakup drobnych materiałów biurowych lub wręcz przeciwnie nie jesteś w stanie się doprosić o aktualne potrzeby w Twojej firmie? WEBtrader szybko i skutecznie usystematyzuje planowania zapotrzebowania na produkty i usługi w Twoim przedsiębiorstwie.

Dzięki WEBtraderowi nigdy więcej nie kupisz za dużo lub za mało ponieważ zbierze on samodzielnie zapotrzebowania od wszystkich pracowników i przedstawi ci je w postaci przejrzystego raportu zapotrzebowania. Jedyne co Ty musisz zrobić to określić czy dany wniosek zrealizujesz czy odrzucisz.

Zarządzanie kontrahentami

WEBtrader e-Procurement - więc niż platforma zakupowa Współpracuj tylko z najlepszymi i sprawdzonymi kontrahentami.

Na Twoje firmowe skrzynki mailowe też spływają tysiące maili z prośbą o zgodę na przesłanie informacji handlowej? Kto ma tyle czasu aby z tymi ofertami się zapoznać!

WEBtrader rozwiązuje ten problem za pomocą Centralnej Bazy Kwalifikowanych Dostawców. Zaproś potencjalnych dostawców do rejestracji w Twojej bazie i zaproś ich do złożenia ofert wtedy kiedy będziesz miał zapotrzebowanie na ich produkty lub usługi.

Poziom jakości Twoich dostawców monitoruj za pomocą systemu oceny kontrahentów, dzięki czemu nie dopuścisz do zawierania transakcji z nierzetelnymi kontrahentami.

Negocjacje ofert

WEBtrader e-Procurement - więc niż platforma zakupowa Obniżaj koszta zakupów nawet o 50% oszczędzając przy tym czas i wykorzystanie zasobów ludzkich.

Negocjacje cenowe prowadzone na odległość za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej potrafią bardzo mocno się rozciągnąć w czasie, a przy tym w większości przypadków nie gwarantują uzyskania najlepszej możliwej ceny.

Niezależnie czy negocjujesz zakup papieru do drukarek, stali konstrukcyjnych czy też długoterminowych usług operatorskich WEBtrader wykorzystując negocjacje bezpośrednie samodzielnie wynegocjuje najlepszą ofertę cenową. Co więcej WEbtrader przeprowadzi negocjacje w czasie od kilku do zaledwie kilkunastu minut w zależności od tego ilu kontrahentów zaprosisz do postępowania, nie absorbując przy tym czasu żadnego z Twoich pracowników.

Cloud Computing*

WEBtrader e-Procurement - więc niż platforma zakupowa Niezależnie gdzie jesteś, z jakiego urządzenia korzystasz zawsze masz dostęp do WEBtrader

WEBtrader pracuje w Twojej i dla Twojej firmy będąc w tym czasie w bezpiecznym datacenter. Dzięki temu nie musisz posiadać żadnych dodatkowych serwerów, dodatkowe oprogramowania, ani żadnych dodatkowych pracowników żeby móc korzystać z WEBtradera.

Jedyne czego potrzebujesz do rozpoczęcia korzystania z systemu WEBtrader to chęć uzyskania oszczędności, zwiększenia zysków Twojej firmy oraz dostęp do Internetu.

*istnieje możliwość dedykowanych instalacji na serwerach klienta oraz budowa dedykowanych portali zakupowych.