Napisz do nas wiadomość na adres: sprzedaz@entcom.pl lub zadzwoń pod jeden z numerów: +48 660 443 460, +48 32 720 52 86.

Możesz także użyć poniższego formularza:

Aby rozpocząć okres testowy aplikacji WEBtrader prosimy o wypełnienie formularza lub bezpośredni kontakt pod adresem: sprzedaz@entcom.pl lub pod jednym z numerów: +48 660 443 460, +48 32 720 52 86

Aktualność branżowa

Webtrader na II Forum Nowej Gospodarki.

Webtrader znalazł się w gronie wyróżnionych innowacyjnych projektów internetowych w konkursie Start-up Boot Camp „Giełda Pomysłów - Szkoła Przetrwania”

W dniach 23 i 24 kwietnia 2012 roku w Katowicach odbyło się II Forum Nowej Gospodarki, którego tematem przewodnim była współpraca pomiędzy województwami Śląskim i Małopolskim.

Podczas obrad 24 kwietnia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego odbyła się „Gala Młodego Biznesu” z konkursem „Start-up Boot Camp – Szkoła Przetrwania”. Gospodarzem konkursu był prof. Andrzej Kowalczyk, Prorektor Uniwersytetu Śląskiego ds. nauki i współpracy z gospodarką. Wydarzenie poprowadziła Aleksandra Gajewska-Przydryga, Wicemarszałek Województwa Śląskiego. W organizację wydarzenia włączyła się również Polsko-Amerykańska Rada Współpracy USPCC.

Nasz zespół był jednym znalazł się w gronie sześciu zespołów, których pomysły zostały zaprezentowane. Było to pierwsze miejsce na którym podano do publicznej wiadomości kierunek rozwoju naszego produktu na lata 2013-2014.

Więcej informacji na temat II Forum Nowej Gospodarki, organizatorów i tematy w ramach poszczególnych paneli można znaleźć na stronie http://www.forumng.pl


O systemie

WEBtrader jest jednym z najnowocześniejszych systemów eProcurement na Świecie. WEBtrader to więcej niż platforma zakupowa, to szereg funkcjonalności, które optymalizują procesy zakupowe na każdym etapie, budżetowania, planowania, publikacji postępowań, negocjacji oraz realizacji zamówienia.

Same funkcjonalności to jednak nie wszystko, WEBtrader został zaprojektowany z myślą o maksymalnej prostocie użytkowania tak aby nawet mało doświadczony użytkownik mógł go od razu używać. Dzięki temu WEBtrader nie ma sobie równych w kategoriach Usability oraz User Experience, a fakt, że funkcjonalnie nie ustępuje żadnemu innemu rozwiązaniu sprawia, że jest prawdopodobnie najlepszym systemem eProcurement dla firm z sektora SMB.