Napisz do nas wiadomość na adres: sprzedaz@entcom.pl lub zadzwoń pod jeden z numerów: +48 660 443 460, +48 32 720 52 86.

Możesz także użyć poniższego formularza:

Aby rozpocząć okres testowy aplikacji WEBtrader prosimy o wypełnienie formularza lub bezpośredni kontakt pod adresem: sprzedaz@entcom.pl lub pod jednym z numerów: +48 660 443 460, +48 32 720 52 86

Aktualność branżowa

Webtrader na TechMine StartUps

Webtrader decyzją organizatorów znalazł się w gronie najlepszych StartUp'ów pierwszej edycji TechMine StartUps.

Dnia 19.04.2012 roku miejsce miało pierwsza spotkania branży startupowej na Śląsku TechMine StartUps. Spotkanie organizowane przez firmę Softical przy udziale Polsko-Amerykańskiej Rady Współpracy zgromadziło blisko 200 uczestników, a poruszane zagadnienia dotyczyły zarówno sfer bliskich Inwestorom jak również wskazywały metody działania i rozwoju innowacyjnych pomysłów.

Spotkaniu towarzyszyły także eliminacje do konkursu Start-up Boot Camp organizowanego podczas II Forum Nowej Gospodarki. Eliminacje miały charakter konkursu Elevator Pitch, czyli dwuminutowej szansy na przedstawienie swojego pomysłu jury.

WEBtrader jako jeden z najbardziej perspektywistycznych projektów na Śląsku został zaproszony do eliminacji i decyzją jury został zakwalifikowany do finałowej prezentacji. Ważne podkreślenia jest, że w składzie jury znalazły się między innymi takie osoby jak Piotr Wilam (Innovation Nest) oraz Mariusz Tomaka(Polsko-Amerykańska Rada Współpracy).


O systemie

WEBtrader jest jednym z najnowocześniejszych systemów eProcurement na Świecie. WEBtrader to więcej niż platforma zakupowa, to szereg funkcjonalności, które optymalizują procesy zakupowe na każdym etapie, budżetowania, planowania, publikacji postępowań, negocjacji oraz realizacji zamówienia.

Same funkcjonalności to jednak nie wszystko, WEBtrader został zaprojektowany z myślą o maksymalnej prostocie użytkowania tak aby nawet mało doświadczony użytkownik mógł go od razu używać. Dzięki temu WEBtrader nie ma sobie równych w kategoriach Usability oraz User Experience, a fakt, że funkcjonalnie nie ustępuje żadnemu innemu rozwiązaniu sprawia, że jest prawdopodobnie najlepszym systemem eProcurement dla firm z sektora SMB.