Napisz do nas wiadomość na adres: sprzedaz@entcom.pl lub zadzwoń pod jeden z numerów: +48 660 443 460, +48 32 720 52 86.

Możesz także użyć poniższego formularza:

Aby rozpocząć okres testowy aplikacji WEBtrader prosimy o wypełnienie formularza lub bezpośredni kontakt pod adresem: sprzedaz@entcom.pl lub pod jednym z numerów: +48 660 443 460, +48 32 720 52 86

Aktualność branżowa

WEBtrader w magazynie Proseed

WEBtrader jako jeden z najbardziej interesujących Polskich StartUpów doczekał się publikacji w najnowszym wydaniu magazynu Proseed

Proseed to obecnie jeden z najważniejszych magazynów związanych z branżą StartUpową w naszym kraju. Magazyn Proseed to praktyczne strony zakładania i prowadzenia skalowalnego biznesu, finansowania przedsięwzięć oraz budowania przewagi konkurencyjnej.

Zespół WEBtrader jest zaszczycony tym, iż redakcja postanowiła zaprezentować nasz projekt, co jest znaczącą formą wyróżnienia.

Open publication - Free publishing - More anioly biznesu

O systemie

WEBtrader jest jednym z najnowocześniejszych systemów eProcurement na Świecie. WEBtrader to więcej niż platforma zakupowa, to szereg funkcjonalności, które optymalizują procesy zakupowe na każdym etapie, budżetowania, planowania, publikacji postępowań, negocjacji oraz realizacji zamówienia.

Same funkcjonalności to jednak nie wszystko, WEBtrader został zaprojektowany z myślą o maksymalnej prostocie użytkowania tak aby nawet mało doświadczony użytkownik mógł go od razu używać. Dzięki temu WEBtrader nie ma sobie równych w kategoriach Usability oraz User Experience, a fakt, że funkcjonalnie nie ustępuje żadnemu innemu rozwiązaniu sprawia, że jest prawdopodobnie najlepszym systemem eProcurement dla firm z sektora SMB.